I BIEG GP CROSS 2017 ZALICZONY!

GPCross002

I BIEG GP CROSS 2017 zaliczony!
Za nami pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Cross – Chełmża 2017, który odbył się 15 stycznia podczas XXV. Finału WOŚP pod hasłem „BIEG PO ZDROWIE”. Bieg został zorganizowany wraz z Urzędem Miasta oraz sztabem WOŚP.

• Na starcie stanęło 60 zawodników! Trasa liczyła ok. 4,1 km. Wśród mężczyzn najszybciej dystans pokonał Łukasz Radtke, zaś wśród kobiet Karina Stokłosa. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe wręczone przez Burmistrza Miasta Jerzego Czerwińskiego. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, którzy stanęli na starcie! Podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do pomocy w organizacji biegu. Uczestnicy pobiegli „PO ZDROWIE”, wspierając przy tym podopiecznych WOŚP. Po zakończonym biegu, każdy mógł skosztować ciepły posiłek.
    O kolejnych biegach z cyklu GP Cross będziemy informować na bieżąco na naszych stronach: www.osit.chelmza.pl oraz facebooku. Do zobaczenia na trasie!