IV Turniej „Wielkiego Szlemika”

szlemik01a

Czwarty Turniej Deblowy tenisa stołowego wygrywa para Artur Brokopp / Marcin Kannenberg!
Dnia 13 maja 2018 rozegrano ostatni turniej deblowy, w którym udział wzięło 8 par.

 • Zawodnicy rozgrywali swoje mecze grupowe systemem „każdy z każdym” do 3 wygranych setów do 11 punktów. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów, natomiast pozostałe pary grały o miejsca V – VIII. Najlepiej poradziła sobie para Artur Brokopp / Marcin Kannenberg, pokonując w finale 3:0 Krzysztofa Górskiego / Leszka Rogalę. Na trzecim miejscu uplasowali się Dawid Szczepański / Łukasz Pucołowski, którzy wygrali 3:2 ze Zbigniewem Kielakiem / Jackiem Lipowskim.
  Gratulacje dla zwycięzców jak i wszystkich uczestników! Emocji nie brakowało, a mecze jak zawsze były zacięte i pełne zwrotów akcji. Ostatni turniej deblowy zakończył rozgrywki w tym sezonie.
  Zwycięzcami całych rozgrywek zostali Krzysztof Górski i Leszek Rogala uzyskując łączną sumę punktów 350 (IV turnieje rozegrane). Na drugim miejscu uplasowali się ex aequo Adam Pieczka i Janusz Lewandowski oraz Dawid Szczepański i Łukasz Pucołowski- po 310 punktów (IV turnieje rozegrane). Pomiędzy tymi parami odbędzie się dodatkowy mecz, który wyłoni II i III miejsce w klasyfikacji generalnej.
  Podsumowanie rozgrywek deblowych oraz IX Turnieju CHLTS odbędzie się 10 czerwca 2018.
  Start o godz. 10:00 w sali gimnastycznej SP2 w Chełmży.
  Do zobaczenia!