ORLIKOWA LIGA TENISA ZIEMNEGO – sezon 2017

0

Paweł Polikowski ponownie wygrywa Mistrzostwa Chełmży w Tenisa!
Gratulacje dla zwycięzcy IV edycji rozgrywek tenisa Pawła Polikowskiego! Jako jedyny nie przegrał żadnego meczu i drugi raz z rzędu (a trzeci raz łącznie) wywalczył tytuł Mistrza Chełmży.

  • Gratulacje należą się również drugiemu finaliście Wojtkowi Hapka, który po ciężkim boju uległ dopiero rozstawionemu z nr 1 Pawłowi 6:2, 6:4. Trzecie miejsce zajął Szymon Kuffel, który stoczył arcy zacięty mecz z Przemysławem Piórkowskim (mecz sezonu!) 6:7, 6:3, 7:6. Finałową ósemkę zamykają: Michał Szulc, Artur Kielak, Marcin Grabowski i Mariusz Daszkowski. Podziękowania dla wszystkich 20-stu zawodników, którzy wzięli udział w IV edycji tenisa. Mamy nadzieję, że równie licznie spotkamy się za rok (maj 2018).
    Finaliści otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.
    Zapraszamy już do wzięcia udziału w turnieju deblowym, który planowany jest na 24 września 2017 (jeśli pogoda dopisze). Szczegółowe informacje pojawią się niebawem. Będzie to turniej poprzedzający halowe rozgrywki deblowe, których inauguracja zaplanowana jest na 29 października 2017 (informacje wkrótce).