Podsumowanie rozgrywek CHLTS

liga002

Artur Brokopp zwycięzcą CHLTS w sezonie 2016/2017!
Pierwszy sezon rozgrywek ligowych za nami. Triumfatorem I Edycji CHLTS został Artur Brokopp!

  • Zwyciężył pięciokrotnie, raz był drugi i dwa razy trzeci. To pozwoliło mu uzyskać bezpieczną przewagę i fotel lidera. Na drugim stopniu podium stanął Jacek Lipowski, który wygrał dwa razy, a cztery razy był drugi. Trzecie miejsce wywalczył Filip Klawiński, który zwyciężając w ostatnim turnieju, zapewnił sobie miejsce na podium.
    Kolejne miejsca zajęli: Zbigniew Kielak, Wiesław Żyłkowski, Zbigniew Strzyżewski, Marcin Kannenberg, Dariusz Łuszczyk, Michał Bator, Tomasz Grodzicki, Krzysztof Górski i zamykający TOP12 rozgrywek Dariusz Klawiński.
    Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje i podziękowania za dostarczone emocje, sportową walkę, determinację podczas rozgrywanych meczów oraz za aktywny udział w zajęciach.
    Przypomnijmy, że rozgrywki Chełmżyńskiej Ligi Tenisa Stołowego trwały od września 2016 do czerwca 2017. W tym czasie, zawodnicy brali udział w X Turniejach. Warto zaznaczyć, że aż 35 osób zgromadziło punkty do rankingu, z czego 16 rozegrało minimum 5 turniejów. Wiele nowych osób przystąpiło do rozgrywek pod koniec ligi, deklarując uczestnictwo w nowym sezonie 2017/2018. Dołożymy wszelkich starań, aby frekwencja w nowym sezonie również dopisała.
    Do zobaczenia już we wrześniu!