Turniej Piłki Nożnej

nozna001

Turniej Piłki Nożnej dla Młodzieży z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja

Był to już ósmy turniej rozgrywany na obiektach orlika. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn: Frelicha ZONE, Las Vegas, FC Wczorajsi, FC Caritas, Amatorzy, Legia, Cyklon, Torpeda ’90.

  • Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których mecze rozgrywano „każdy z każdym”. Do półfinału awansowały po dwa zespoły z największą ilością zdobytych punktów. W grupie I były to drużyny: Frelicha ZONE i FC Wczorajsi, natomiast z grupy II: Legia i Cyklon. Spotkania były emocjonujące i obfitowały w wiele strzelonych bramek. Do finału awansowali FC Wczorajsi, wygrywając swój mecz z Cyklonem 6:1 oraz Frelicha ZONE, pokonując 4:0 Legię.
    Mecz finałowy był bardzo wyrównany, w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 i dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzców. W tym aspekcie lepsza okazała się drużyna FC Wczorajsi w stosunku 3:1. Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników turnieju.
    Podziękowania dla Starostwa Powiatowego, OSiT Chełmża oraz pana Bartosza Kamińskiego za przekazanie środków na zakup nagród dla wszystkich zawodników rozgrywek.