CHLTS sezon 2021 – VIII Turniej

W dniu 5 grudnia 2021 odbył się VIII Turniej Chełmżyńskiej Ligi Tenisa Stołowego. Był on jednocześnie ostatnim turniejem sezonu, który wyłonił zwycięzcę całych rozgrywek w sezonie 2021. Udział w turnieju wzięło 19 zawodników.

Przed decydującym turniejem różnica punktowa pomiędzy trzema najlepszymi graczami wynosiła zaledwie 2 punkty i każdy mógł wygrać ligę (Krzysztof Klonowski 166 pkt, Tomasz Rękas 164 pkt, Dawid Juchtowski 164 pkt). Tego dnia najlepiej poradził sobie Tomasz Rękas, który wygrał z Krzysztofem Górskim 3:0 i przypieczętował sobie wygraną w całym cyklu rozgrywek uzyskując 194 punktów. Na najniższym stopniu podium stanął Dawid Juchtowski, który w meczu o trzecie miejsce wygrał z Romanem Krzywdzińskim 3:1 i tym samym uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 190 punktów. Drugie miejsce w „generalce” wywalczył Krzysztof Klonowski, który w meczu o piąte miejsce w turnieju wygrał 3:0 z Jakubem Klawińskim. Krzysztof zrównał się punktacją z Dawidem, po 190 punktów, jednak miał lepszy bilans jeśli chodzi o wygrane turnieje w stosunku 3:1.

Tuż za podium znaleźli się Krzysztof Górski (179 punktów) oraz Jakub Klawiński (178 punktów).

Gratulacje dla zwycięzcy oraz wszystkich uczestników! Poziom graczy z roku na rok jest coraz większy i tym samym podnosi atrakcyjność rozgrywek. Oby tak dalej!

Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani pamiątkowymi upominkami, zaś najlepsza „trójka” otrzymała puchary oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy sponsorom: Ośrodek Sportu i Turystyki w Chełmży oraz „Burger Bar” w Chełmży za ufundowanie voucherów na zestawy burgerów!

Dziękujemy za dostarczenie wielu sportowych emocji i do zobaczenia już „za rok”. Widzimy się w styczniu 2022! Szczegóły wkrótce.