GP CROSS 2020 – I BIEG

BIEG NA PIĄTKĘ!

Za nami pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Cross Chełmża 2020.

Nowy sezon, super atmosfera, ludzie z pasją i uśmiech na twarzach uczestników po dobiegnięciu do mety. Tak w skrócie można podsumować pierwszy wspólny trening biegowy w tym roku. Niezmiernie cieszy fakt, że pojawiają się nowi uczestnicy, miłośnicy biegania.  Mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami na dłużej. Nieobecnym usprawiedliwionym życzymy zdrowia! 🙂

Jeśli chodzi o sam bieg, to jako pierwszy linię mety przekroczył Mirosław Szymecki, drugi był Dawid Piotrowicz, zaś trzeci wbiegł Piotr Sawicki. Wśród kobiet najszybciej pobiegła Ewa Różyńska.

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników biegu. Gratulacje również dla najmłodszego biegacza Jakuba Okońskiego (rocznik 2010), który wspólnie z mamą przebiegł dystans 5 km, brawo!

Podziękowania kierujemy również do Marcina Reinholda za foto-relację! Dzięki Marcin!

Zapraszamy już na kolejny bieg, który odbędzie się w sobotę 7 marca 2020. Trasa będzie przebiegać przez Park Miejski w stronę Pluskowęs. Łączny dystans ok. 7 km.

Niezależnie na jakim etapie biegowej „podróży” jesteś, jeśli bieganie sprawia Ci przyjemność, chcesz poznać ciekawych ludzi z tą samą PASJĄ, to dobrze trafiłeś/aś! Zapisz się i pobiegnij razem z nami!